Webové plánování

Dvakrát měř a jednou řeš

Před tím, než se pustíme do samotné tvorby Vašich webových stránek, pečlivě promyslíme celou strukturu a funkčnost Vašeho webu. V praxi tento krok ušetří spoustu času, který bychom strávili pozdějšími úpravami. Můžete se tak věnovat důležitějším věcem.

Spolupracujte s námi

Informační architektura

Na základě analýzy klíčových slov navrhneme strukturu celého webu. Díky přehlednému diagramu uvidíte z jakých jednotlivých stránek se celý web skládá, jejich logické uspořádání, dále například  filtrování a řazení produktů apod. Celý tento návrh je nezbytností pro dosažení předních pozic ve vyhledávačích. Po dokončení návrhu s Vámi celou strukturu prodiskutujeme. Případné úpravy v této fázy zaberou minimum času oproti úpravám na již spuštěném webu.

„Informační architektura je jako základní kámen, od kterého se můžeme bezpečně odrazit.“

Celý tento návrh Vám slouží zároveň jako dokumentace k webu pro jakékoliv pozdější úpravy.

 

Wireframe

Představte si webové stránky bez jakéhokoliv grafického zpracování, bez jakých koliv stylů – dostanete tzv. „drátěný model“.

K čemu Wireframe slouží?

Jedná se o další část plánování před začátkem samotného vývoje. Pomůže nám ujasnit představu o rozmístění jednotlivých prvků na webu (například kde bude umístěno logo, hlavní menu, box s aktualitami apod.). Celý proces vytváření Wireframe s Vámi konzultujeme.

Jaké jsou výhody Wireframe?

info@idealniweb.cz
+420 736 131 425