Přehled našich služeb

Ideální Web je nástroj pro dosažení Vašich cílů. Design, Vývoj a Marketing na jednom místě.

Naše služby
Spolupracujte s námi

Webdesign a Vývoj

Tvorba webových stránek je pro nás dlouhodobá spolupráce, neustále zlepšujeme a inovujeme. Tvoříme přesně takové stránky, které si návštěvníci zamilují, protože jsou vytvořeny na základě jejich požadavků a připomínek.

Online Marketing

Aby Vaše podnikání mohlo fungovat, potřebujete na Vašich webových stránkách návštěvníky. Náš Online Marketing Vám přivede nové návštěvníky, kteří přesně odpovídají Vaší cílové skupině a mají chuť u Vás nakupovat. Navíc díky uživatelskému testování neustále zlepšujeme webové prostředí, ve kterém se návštěvníci jednoduše orientují, kam se rádi vracejí a díky kterému šíří Vaše dobré jméno.

Grafika

Pokud si Vaši značku mají lidé pamatovat, pak to, co potřebujete je firemní identita. Vytvoření loga, vizitek, hlavičkového papíru a v neposlední řadě webdesign, vše přehledně uvedeno v grafickém manuálu.

Servis a správa

Je obsah Vašich stránek stále aktuální? Náš redakční systém Vám umožňuje rychle a snadno měnit veškerý obsah na Vašich webových stránkách. Dále pak nabízíme v rámci servisu a správy – webhosting, tedy veřejný prostor, kam Vaše stránky uložíme. V neposlední řadě Vám naše technická podpora pomůže vyřešit jakýkoliv problém s Vašim Softwarem či Hardwarem.

info@idealniweb.cz
+420 736 131 425