Vybrané Reference

Prohlédněte si poslední vybrané projekty, které jsme vytvořili. Každým projektem se posouváme o krok dále a získáváme zkušenosti, které uplatňujeme u dalších projeků a zákazníků.

Credit Czech s.r.o.

"Příjemné a profesionální jednání, rychlé vyřízení všech našich požadavků a výsledná kvalita jsou hlavní prvky, proč spolupracujeme se společností idealniWeb.cz."

Roman Kubričan
jednatel CREDIT CZECH s.r.o.

Přejít na WWW

ELTECBRIDGE

"Jsem spokojen s odvedenou prací Vaši firmy. Jednalo se o aktivní a profesionální přístup. Vřele doporučuji spolupráci."

Rostislav Studník
ELTECBRIDGE

Přejít na WWW

Réva Rakvice s.r.o.

"Spolupráce se společností ideálníWeb.cz byla pro naši společnost velice příjemná a konstruktivní, což se projevilo i velmi pozitivní zpětnou vazbou od našich zákazníků k novým webovým stránkám. Doporučujeme."

Mgr. Michal Heřman - Sales Manager
společnost Réva Rakvice s.r.o.

Obec Písková Lhota

"S tvorbou webových stránek pro obec Písková Lhota jsme maximálně spokojeni, profesionální přístup, rychlá domluva na případných změnách, nadčasový a originální desing, zpracování na velmi vysoké úrovni, včetně redakčního systému. Doufáme, že naše dlouhodobá spolupráce bude nadále pokračovat."

Radovan Staněk
Starosta obce Písková Lhota

Přejít na WWW

Pískovna Doubrava

Kompetní webové stránky pískovny Doubrava. Jednoduché přehledné stránky s hlavním účelem reprezentovat společnost. Pískovna Doubrava je náš dlouhodobý spolehlivý partner.

Přejít na WWW

Elektro-minarik.cz

"Cílem vzájemné spolupráce bylo vytvoření reprezentativních stránek a přivedení nových zákazníků. S výsledkem jsem maximálně spokojen a navíc nyní si na nedostatek zákazníků nemohu stěžovat."

Jiří Minařík
OSVČ v elektrotechnickém oboru

Přejít na WWW
info@idealniweb.cz
+420 736 131 425