E-shop

Přesuňte Váš prodej na internet a nabídněte Vaše produkty lidem po celém světě. Pomůžeme Vám vytvořit kompletní E-shop a úspěšně začít Vaše podnikání.

Efektivní e-shop

Můžete mít sebelepší internetový obchod, ale bez návštěvnosti to jednoduše nejde. My Vám nejen zvýšíme návštěvnost Vašeho E-shopu, ale také zajistíme, že přivedení návštěvníci odpovídají přímo Vaší cílové skupině. Tedy návštěvníci, kteří u Vás chtějí nakupovat.

Naše přednosti

  1. Webové plánování – získáte ucelenou představu o celé struktuře webu, hlavních cílech a strategii
  2. Díky našemu Online Marketingu Váš E-shop přivítá první návštěvníky, odpovídající Vaší cílové skupině
  3. Funkční Webdesign pomůže návštěvníkům snadno a rychle najít přesně to, co hledají a Vy tak budete mít více spokojených zákazníků, kteří se rádi vracejí
  4. Naše špičkové technologie zajistí správné zobrazení ve všech prohlížečích a zařízeních (tablety, chytré telefony)– nepřicházíte tak o potenciální zákazníky
  5. Testujeme chování Vaší cílové skupiny ve Vašem E-shopu, vytváříme scénáře a simulace, které nám pomohou vychytat všechny „mouchy“. E-shop je tak přesně takový, jak si ho zákazníci představují a stane se pro ně místem, kde budou rádi nakupovat

Spolupracujte s námi

Co dále získáte?

Správa obsahu

Často budete měnit obsah Vašeho E-shopu, reagovat na aktuální poptávku trhu, přidávat a upravovat produkty. Naše správa obsahu Vám umožní snadno a rychle měnit veškerý obsah E-shopu (produkty, aktuality, články apod.).

Objednávky a účetnictví

Veškeré objednávky vidíte přehledně na jednom místě. Celý proces rozesílání faktur a informačních emailů je zcela automatizován, Váš čas tak můžete věnovat jiným užitečným věcem.

Propojení s dodavateli (import)

Propojení Vašeho E-shopu s dodavateli Vám ušetří čas, strávený nad aktualizací Vašich produktů, které máte v nabídce.

Propojení s Vašemi prodejci (export)

Pokud máte další prodejce Vašeho sortimentu, kteří prodávají na jejich vlastních stránkách, jistě uvítáte možnost exportovat Vaše data přímo do jejich systému E-shopu. Veškeré zboží v jejich nabídce pak bude aktuální a veškeré změny provedené ve Vašem E-shopu, se ihned projeví i u nich.

Propojení s porovnávači cen

Zařazením Vašeho E-shopu do produktových srovnávačů, je skvělým způsobem jak oslovit další cílové publikum, a získat nové zákazníky.

info@idealniweb.cz
+420 736 131 425